Evangomercials™

Nasze mocne reklamy telewizyjne odmieniają serca. Nasze twórcze, katechetyczne kampanie telewizyjne i strony internetowe trafiają do milionów osób.

Nasze pierwsze katolickie reklamy ewangelizacyjne były emitowane w telewizji w 1998 w przygotowaniu na Roku Jubileuszowy 2000. Wówczas aż 3 tysiące niepraktykujących katolików powróciło do swoich parafii. Obecnie wykorzystujemy skuteczność telewizji i moc internetu, dzięki czemu dotarliśmy do 125 mln widzów. Wskutek tego setki tysięcy katolików powróciło do domu.

Opowieść

Reklama ta podkreśla historię, piękno, duchowość oraz osiągnięcia Kościoła katolickiego na przestrzeni jego dwutysiącletniej historii. Pokazuje, jak Kościół powszechny łączy wszystkie kultury oraz grupy wiekowe i społeczno-ekonomiczne.

Opowieść :60
Opowieść :30

Dom

Reklama ta przedstawia pokój oraz radość, uzdrowienie, miłosierdzie i nadziejępochodzące od Jezusa Chrystusa oraz Jego Kościoła. Ci, którzy pragną spokojnego domu, są zachęcani do przystąpienia do naszej Rodziny katolickiej założonej przez samego Jezusa.

Dom :30

Inne Od Evangomercials™

http://player.vimeo.com/250864496

Rodziny potzrebują Mszy Św. :30
Ogromne ciężary :30
http://player.vimeo.com/250864818

Priorytety św. Mikolaja :30
Film :30

ZNAJDŹ PARAFIĘ, KTÓRA BĘDZIE TWOIM DOMEM

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu parafii i Mszy świętej? Portal kiedymsza.pl pomoże Ci!

Znajdź Mszę św