ZAPROŚ INNYCH, BY POWRÓCILI DO DOMU DO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

Czujemy się wdzięczni, że jesteśmy katolikami i cieszymy się, że Ty też należysz do naszego grona. Jezus i Jego Kościół katolicki obfitują we wspaniałe rzeczy i to niesłychanie ważne, byśmy podzielili się tą Dobrą Nowiną z innymi! Od czasu swojego założenia, „Katolicy, powróćcie do domu” pomogło 500 tysięcom osób powrócić do domu do Kościoła poprzez działanie Ducha Świętego i we współpracy z wspierającymi katolikami, którzy pragną zaprosić innych do domu.

Jezus daje nam nagrodę za wierność Jemu i za krzewienie Ewangelii, kiedy mówi w Piśmie Świętym: „Pójdźcie, błogosławieni Ojca mego, odziedziczcie Królestwo, przygotowane dla was od założenia świata” (Mt 25, 34). Bóg wzywa nas do zaspokojenia nie tylko fizycznych, ale także duchowych potrzeb naszych braci i sióstr. Ludzie są głodni i spragnieni prawdy. Jeśli nie przyniesiemy jej im, kto to uczyni?

WIELE RODZIN NIE CHODZI DO KOŚCIOŁA CO TYDZIEŃ. POPROWADŹ ICH DO DOMU!

Dary wiecznej miłości Boga i Kościoła, który nam dał, by pokierować nas w stronę nieba, są przeznaczone dla wszystkich. Naszym obowiązkiem jest podzielenie się tymi darami ze światem – począwszy od naszych bliskich i osób z naszej wspólnoty. Prawdopodobnie znasz kogoś (być może wiele takich osób), kto opuścił Kościół katolicki. Nierzadko takie osoby jedynie czekają na zaproszenie, by powrócić do domu. Czekają na zaproszenie, które mogą dać im zwykli apostołowie Chrystusa. Tacy, jak Ty i ja.

JAK MOGĘ POMÓC MOIM NAJBLIŻSZYM POWRÓCIĆ DO DOMU DO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO?

Odejście osoby bliskiej od wiary może być bardzo bolesne. Jednak wielu świętych i innych Bożych kobiet i mężczyzn doznało tego samego bólu. Duch Święty obdarzył ich mądrością podzielenia się prawdą wiary katolickiej w przekonujący i skuteczny sposób. Istnieją dostępne źródła które pomogą Ci w ewangelizacji. Są one oparte na mądrości tych świętych osób. Ta mądrość może zmienić negatywny stosunek do Kościoła Katolickiego lub pomóc wyciągnąć kogoś z obojętności i skierować go w kierunku światła prawdy. Nieustannie módl się za dusze tych, którzy są dalecy od wiary i dziel się wiarą „z łagodnością i bojaźnią” (1 P 3, 15) z tymi, których znasz, czy to poprzez osobiste świadectwo, zaproszenie ich na Mszę św., czy poprzez podarowanie im wspaniałej katolickiej książki lub płyty CD. Pamiętaj, że Bóg pragnie, by Twoi najbliżsi powrócili do domu! Wciąż ufaj Jego miłości do nich. Ufaj Duchowi Świętemu, który poprowadzi Cię do służenia im jak najlepiej.

JAK MOŻNA SPROWADZIĆ DZIEŁO EWANGELIZACYJNE „KATOLIKÓW, POWRÓĆCIE DO DOMU” DO MOJEJ PARAFII LUB DIECEZJI?

Naszym celem jest zaproszenie jak najwięcej dusz do domu w Kościele katolickim. Nie możemy tego uczynić bez Twojej pomocy. Bardzo chcielibyśmy współpracować z Twoją diecezją, by emitować reklamy ewangelizacyjne „Katolicy, powróćcie do domu” w Twoich okolicach lub dostarczyć Twojej parafii wspaniałych narzędzi ewangelizacyjnych. Pomożemy Ci rozpalić w Twojej wspólnocie miłość do Jezusa i do jedynego świętego, powszechnego i katolickiego Kościoła, za pomocą wielu źródeł wysokiej jakości i łatwych do użytku dla Twojej parafii lub diecezji.

Obejrzyj nasz program telewizyjny Catholics Come Home i usłyszysz mocne historie tych, którzy powrócili do domu, i naucz się ewangelizować!

Znajdź parafię, która będzie Twoim domem

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu parafii i Mszy świętej? Portal kiedymsza.pl pomoże Ci!

Znajdź Mszę św