ODNAJDŹ SENS DZIĘKI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI I JEGO KOŚCIOŁOWI

Nasza wiara w Boga nie jest jedynie emocjonalnym i religijnym uczuciem. Ona jest przekonaniem ugruntowanym w logice i rozumie. Rozumieją ją miliony ludzi na całym świecie. Pragną oni głosić Dobrą Nowinę Jezusa Chrystusa.

Ponad dwa tysiące lat temu Bóg zesłał na świat Swojego jedynego Syna Jezusa Chrystusa, by umarł za nasze grzechy, byśmy wszyscy mogli żyć wiecznie. Skazany na śmierć na krzyżu, Jezus pokonał śmierć i zmartwychwstał z grobu. Potem założył Kościół, który zrzesza Jego wyznawców. Właśnie poprzez Jezusa odkrywamy życie wolne od grzechu i otwieramy nasze serca na miłość, współczucie dla bliźnich i prawdziwe piękno ludzkości.

Modlimy się, byś Ty też odkrył Jego miłość poprzez lokalną wspólnotę wiernych.

JEZUS PRZYSZEDŁ ZBAWIAĆ, A NIE POTĘPIAĆ

Są rzeczy, których pragniemy w życiu wszyscy: radość, miłość, prawda, dobro, piękno i uzdrowienie. Zachęcamy Cię do rozważenia możliwości przeżycia tych rzeczy w pełni jako apostoł Jezusa Chrystusa w założonym przez Niego Kościele. Bóg jest prawdziwy i pragnie zapełnić Twoje serce trwałym pokojem. W rzeczywistości wszyscy mamy swoje słabości, ale niezależnie od tego, gdzie byłeś/byłaś i co zrobiłeś/zrobiłaś, masz szansę na doświadczenia głębokiego życia, którego pragniesz i zostać zaakceptowanym przez Boga, który Cię bezwarunkowo kocha.

CO ZNACZY W MOIM ŻYCIU ISTNIENIE BOGA I MIŁOŚĆ DO JEZUSA?

Fakt, że Bóg jest prawdziwy i Jezus, Syn Boży, który stał się Człowiekiem, zmartwychwstał – znaczy wszystko. Czy Bóg jest prawdziwy, czy nie? Czy Jezus Chrystus zmartwychwstał, czy nie? To są ważne pytania, które mogą zmienić kierunek naszego życia. Jeśli pragniesz żyć w zgodzie z rzeczywistością i prawdą, odpowiedzi na te pytania mają wielką wagę. Możesz rozpocząć swoje poszukiwanie prawdy właśnie tutaj. Bóg jest odpowiedzią na pustkę istniejącą w ludzkim sercu, na pragnienie „czegoś więcej”. Odnajdź Go, a odnajdziesz znaczenie i cel Twojego życia. Właśnie tego szukasz.

CZEMU NIE MOGĘ BYĆ WIERZĄCY, ALE NIEPRAKTYKUJĄCY?

Jeśli uwierzysz w Jezusa i Słowo Boże, odkryjesz w Piśmie Świętym, że Chrystus stworzył religię (Mt 4, 9; Mk 5, 6; Łk 4, 8 J 4, 23) oraz założył autorytatywny i widoczny Kościół, łączący wspólnotę wierzących (Mt 16, 18; Mt 18, 15-17; Hbr 10, 25). Sama Biblia jasno stwierdza, że próba własnej interpretacji nie jest zalecana (Dz 8, 27-31; 2 P 1, 20; 2 P 3, 15-16). Jezus nigdy nie chciał, by nasze życie duchowe istniało poza autorytatywnym Kościołem. Jeśli dołączysz do Kościoła, który nam dał Pan, odnajdziesz prawdę w jego pięknie i klarowności.

Co jeśli nie jestem za bardzo religijny/religijna? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

Znajdź parafię, która będzie Twoim domem

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu parafii i Mszy świętej? Portal kiedymsza.pl pomoże Ci!

Znajdź Mszę św