Obecnie nie chodzę na Mszę św.

Witamy w „Katolicy, powróćcie do domu”! Jesteśmy tutaj, by pomóc Ci rozpocząć lub rozwinąć Twoją drogę wiary, abyś znalazł/a prawdziwy pokój, radość i sens życia. Być może żyjesz z dala od Kościoła, ale teraz czujesz, że coś przyciąga Twoje serce i wzywa Cię do powrotu do Kościoła Katolickiego. Właśnie po to tutaj jesteśmy.


Niezależnie od tego, czy wiesz już, czy chcesz powrócić do Kościoła Katolickiego, czy nie, jesteśmy tutaj, by pomóc Ci podjąć decyzję.

Tajemnicze przyciąganie wewnątrz Ciebie, zachęcające Cię do ponownego spojrzenia na Twoją wiarę, pochodzi bezpośrednio od Boga. Twój Ojciec Niebieski pragnie, byś znowu miał/a z nim relację na łonie Kościoła założonego przez Jezusa dwa tysiące lat temu. Czeka na Ciebie z otwartymi ramionami.

Możesz chcieć poświęcić trochę czasu na przejrzenie wszystkich źródeł, które Ci dostarczyliśmy, by pomóc Ci dowiedzieć się więcej na temat powrotu do domu, do Kościoła Katolickiego. Wiemy, że masz pytania i być może chcesz rozliczyć się z bolączkami z przeszłości, zanim postanowisz ponownie wejść w relację z Jezusem czy Jego Kościołem. Rozumiemy. Nie jesteś sam/a.

Kościół ma odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Kościół Katolicki nigdy nie wahał się w swojej misji krzewienia prawdy i miłości na całym świecie. Pan pragnie, byśmy wszyscy znali i rozmieli Jego prawdę, abyśmy mogli ją przyjąć pełnym sercem i żyć według niej. Sam Chrystus przypomina nam, że „prawda was wyzwoli” (J 8, 32). Uznaj to za znak i Twoje zaproszenie do odkrycia na nowo prawdy, cudowności i tajemnicy wiary katolickiej. Jesteśmy rodziną. Witamy w domu!

ZNAJDŹ PARAFIĘ, KTÓRA BĘDZIE TWOIM DOMEM

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu parafii i Mszy świętej? Portal kiedymsza.pl pomoże Ci!

Znajdź Mszę św